Road Draw: Climb Your Own Hills

1.9.8 için Android

5.0

1

Bu orijinal oyunda kendi yollarınızı tasarlayın

27.8k

Bu uygulamayı oyla

Road Draw: Climb Your Own Hills, yolda sayısız engelden kaçınarak aracınız için önünüzdeki yolu çizmeniz gereken inanılmaz derecede eğlenceli bir oyundur. Bu zorluğun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyor musunuz? O zaman kendinizi hazırlayın ve deneyin!

Road Draw: Climb Your Own Hills çok kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken hayatta kalmaya çalışmak. Ancak bunu yapmak için, gittikçe daha tehlikeli hale gelen düşmanca bir ortamdan geçerken dikkatli ve zekice sürmeniz gerekecek. Oynayabileceğiniz iki farklı dünya bile var!

Road Draw: Climb Your Own Hills ve diğer oyunlar arasındaki fark, giderken kendi yolunuzu inşa etmek zorunda olduğunuzdur. Bunun anlamı ne demek? Bu, arabanızda takip etmek, engellerden kaçmak ve ödüller toplamak için akıllı telefonunuzun ekranında yol çizmeniz gerektiği anlamına gelir. Ve evet, gerçekten göründüğü kadar havalı.

Oynarken, aracınızı iyileştirmek ve gelecek her türlü şeye hazır olan bir araca dönüştürmek için kullanabileceğiniz paraları toplarsınız. Mümkün olduğunca çabuk olun ve bu inanılmaz oyundan keyif almaya çalışın!
Gereksinimler

Android 4.0.3 gerektirir.

Uptodown X